


Korpus KBO-RMT
Podstawa Multisystem BOX - Korpus KBO-RMT, przystosowany do zamontowania zagłówka lub jako samodzielne łóżko.
Konstrukcja łóżka opiera się na solidnym korpusie. Model Korpus Boki ze stelażem metalowym na listwach giętych zamocowanych w elastycznych potrójnych uchwytach, wyposażony jest w pojemnik na pościel. W korpusie są zamontowane siłowniki gazowe. Przystosowany do zamontowania zagłówka, z którym stworzy Multisystem według projektu klienta. Charakteryzuje się szerokimi, półokrągłymi bokami. Występuje w bogatej ofercie tkanin obiciowych. Możliwość zamówienia korpusu na ślizgaczach lub pod nóżki. Wymaga skompletowania z wybranym rodzajem materaca M&K foam. Za dodatkową opłatą istnieje możliwość zamówienia korpusu o nietypowej szerokości i długości.

Szerokość korpusu jest większa od stosowanego w nim materaca o ok. 21 cm. Dlatego minimalna szerokość zagłówka, który można skompletować z tym korpusem jest również o 21 cm większa od szerokości materaca.
- Korpus KBO-RMT
Parametry:
- Wysokość korpusu: 39 cm
- Szerokość korpusu: XX + 20 cm
- Długość korpusu: 215 cm
- Grubość boków korpusu: 10 cm
- Głębokość osadzenia materaca: 7,5 cm
- Oferowane szerokości: 90, 100, 120, 140, 160, 180, 200 cm
- Stelaż: rama metalowa w zestawie
- Podnośniki: gazowe
- Nietypowe rozmiary: tak
- Gwarancja: 2 lata
Do łóżka należy opcjonalnie dokupić:
zestaw nóżek (zamiast ślizgaczy)
zagłówek
materac


Grupa tkanin 1
Grupa tkanin 2
Grupa tkanin 3
Grupa tkanin 4
Grupa tkanin 5
Zobacz także
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zagłówek panelowy ZPN023
Zagłówek panelowy ZPN-23 pasujący do każdego korpusu z serii Multisystem BOX. Zagłówek przeznaczony do powieszenia na---
Korpus KN-RM
Podstawa Multisystem BOX - Korpus KNRM z pojemnikiem na pościel ze stelażem metalowym oraz listwami gitęmi---
Zagłówek panelowy ZPS050
Zagłówek panelowy średni ZPS-50 pasujący do każdego korpusu z serii Multisystem BOX. Zagłówek przeznaczony do---
Korpus KR-RM
Podstawa Multisystem BOX - Korpus KRRM z pojemnikiem na pościel ze stelażem metalowym oraz listwami giętymi---
Korpus KU-RM
Podstawa Multisystem BOX - Korpus KU-RM z ramą metalową i pojemnikiem na pościel. Podstwa przystosowana do---
Korpus KP2
Korpus podstawa pod materac dwuczęściowy - KP2 przystosowany do zamontowania zagłówka lub jako samodzielne łóżko,---
Korpus KSV
Podstawa Multisystem BOX - Korpus KSV z podnoszonym materacem i pojemnikiem na pościel. Konstrukcję korpusu stanowi---
Korpus KBO-RM
Podstawa Multisystem BOX - Korpus KBO-RM , wraz z pojemnikiem oraz stelażem metalowym, przystosowany do---
Zagłówek panelowy ZPN026
Zagłówek panelowy ZPN-26 pasujący do każdego korpusu z serii Multisystem BOX. Zagłówek przeznaczony do powieszenia na---
Korpus KSS
Korpus skrzynia side - KSS ze stelażem i pojemnikiem na pościel otwieranym na bok, podstawa przystosowana do---
Korpus KSA
Podstawa Multisystem BOX - Korpus KSA przystosowany do zamontowania zagłówka lub jako samodzielne łóżko.
Korpus TIK
Korpus TIK ze stelażem drewnianym w materiale tapicerskim na siłownikach gazowych i pojemnikiem na pościel.---
Korpus KBO
Podstawa Multisystem BOX - Korpus KBO , przystosowany do zamontowania zagłówka lub jako samodzielne łóżko.