Materac ESTRELLA LUX KOKOS

Materac kieszeniowy Estrella Lux Kokos należy do grupy materacy o podwyższonej twardości, ze względu na zastosowanie płyty kokosowej bezpośrednio na wkładzie sprężynowym. Płyta lateksowa daje uczucie komfortu pomimo sztywności całego materaca.

Więcej szczegółów expand_more

Rozmiar materaca
Pokrowiec
1 300,00 zł
Udostępnij
Darmowa dostawa! Wysyłka do 7 dni!

Materac Estrella Lux Kokos o wysokości ok. 21 cm (w zależności od pokrowca) zbudowany ze sprężyn Pocket z wysokogatunkowego drutu, umieszczonych w pojedynczych kieszonkach o średnicy 5,8 mm. Takie rozwiązanie poprawia elastyczność i zwiększa punktowe podparcie ciała. Po obu stronach materaca znajduje się 3 cm warstwa lateksu oraz 0,5 cm warstwa lateksowanej płyty kokosu, którego włókna zwiększają twardość materaca. Zastosowanie zamka błyskawicznego, który umożliwia zdjęcie i wypranie pokrowca, znacząco ułatwia utrzymanie go w czystości.

Wkład materaca zbudowany ze sprężyn Pocket, umieszczonych w pojedynczych kieszonkach o średnicy 5,8 mm. Po obu stronach materaca znajduje się 3 cm warstwa lateksu oraz 0,5 cm warstwa lateksowanej płyty kokosu, którego włókna zwiększają twardość materaca. Zastosowanie zamka błyskawicznego, który umożliwia zdjęcie i wypranie pokrowca, znacząco ułatwia utrzymanie go w czystości.

  • Miękki
  • Średni
  • Twardy
  • Bardzo twardy

Parametry:

  • Wysokość materaca21 cm
  • Oferowane szerokości:80, 90, 100, 120, 140, 160, 180, 200cm
  • Pokrowiec:Aloe Vera

Materiały

Sprężyny kieszeniowe

Posiadają elastyczność punktową dzięki zapakowaniu każdej sprężyny do osobnej kieszonki. Wkład materaca posiada jednostrefowy wkład sprężynowy.

Płyta lateksowa

Skład i struktura, która zapewnia materacom wysoki stopień elastyczności a system kanalików wewnątrz lateksu poprawia ich sprężystość i wentylację.

Kokos

Mata z naturalnego włókna kokosowego podwyższa twardość materaca przy jednoczesnym zachowaniu elastyczności.

Pokrowiec materaca:

Aloe Vera

Pokrowiec Aloe Vera pielęgnuje skórę, działa nawilżająco i antybakteryjnie, działa regeneracyjnie i nadaje skórze elastyczność, wspomaga ukrwienie. Zawarty aloes pochodzi z rośliny o dużym oddziaływaniu leczniczym. Pokrowiec posiada zamek rozdzielczy umożliwiający zdjęcie i wypranie w temp. do 60°C.

Skład materiału: (35% wiskoza, 65% poliester z dodatkiem ekstraktu z liści aloesu). Pokrowiec obustronnie pikowany antyalergiczną owatą 300g/m².

Parametry

Rodzaj: sprężynowy - kieszeniowy
Twardość: średnio-twardy
Wypełnienie: Lateks
Lateksowana płyta kokosowa
Sprężyny kieszeniowe
Wysokość: 19 cm
Rozmiary nietypowe: tak
Możliwość prania: tak
chat Komentarze (0)
expand_less Powrót do opisu