• -19%
Estrella Visco
Estrella Visco

Materac ESTRELLA VISCO

Materac kieszeniowy Estrella Visco posiada wkład sprężynowy jednopolowy, obłożony z jednej strony pianką Visco o wysokości 40mm, po drugiej stronie pianką poliuretanową T35-30mm.

Więcej szczegółów expand_more

Rozmiar materaca
Pokrowiec
742,00 zł
601,02 zł
Udostępnij
Darmowa dostawa! Wysyłka do 7 dni!

M&K Foam Koło

Wkład materaca wykonany jest z sprężyn woreczkowych jednopolowych, wykonane są one z wysokogatunkowego drutu. Znajdują się one w oddzielnych kieszonkach, zwiększając niezależność pracy pojedynczych sprężyn, a tym samym poprawiając elastyczność materaca. Tego typu budowa pozwala przybrać kręgosłupowi naturalny kształt w postaci litery "S" i zapewnia tym samym bardzo wysoki komfort spania. W materacu o wymiarach 140x200 znajduje się 638 sprężyn. Dzięki umieszczeniu każdej sprężyny w osobnej kieszonce, nie powodują skrzypienia ani zgrzytania. Jest to niewątpliwie dużą zaletą materacy kieszonkowych. Sprężyny posiadają certyfikat ISO 9001.

Wkład sprężynowy obłożony jest po stronie letniej przekładką tapicerską i pianką poliuretanową T35-30 mm, po stronie zimowej siatką tapicerską i termoelastyczną pianką VISCO (kaltschaum ) o wysokości 40 mm i gramaturze 45/50 kg/m3.

Gęstość pianki poliuretanowej
około 35 kg/m³
Gęstość pianki termoelastycznej
około 45 kg/m³

Wysokość materaca około 20 cm.

Na materac udzielana jest 24 miesięczna gwarancja producenta.

Materac może być wykonany na zamówienie w każdym nietypowym wymiarze.

Materac należy używać z odpowiednim stelażem na listwach giętych bez regulacji.

Zalecany stelaz

PokrowiecPokrowiec Lato/Zima pikowany po stronie zimowej owczą wełną dla utrzymania optymalnej temperatury ciała, po stronie letniej bawełną zapewniającą zdrowy klimat snu oraz dobrze odprowadzającej wilgoć.
Skład materiału: z materiału obiciowego (38 % poliester, 25% bawełna, 37% polipropylen) pikowanego z jednej strony antyalergiczną owatą 80 g/m2, a z drugiej strony naturalną owczą wełną 520 g/m2.

Owata Bawełna Owcza wełna Lato-Zima

 

Dostawa gratis

Parametry

Rodzaj: sprężynowy - kieszeniowy
Twardość: średni
Wypełnienie: Pianka poliuretanowa T35
Pianka termoelastyczna Visco
Przekładka tapicerska
Sprężyny kieszeniowe
Wysokość: 20 cm
Rozmiary nietypowe: tak
Możliwość prania: tak
chat Komentarze (0)
expand_less Powrót do opisu