Stelaż Duoflex KF Basic
Stelaż Duoflex KF Basic

Stelaż Duoflex KF Basic

Stelaż Duoflex KF Basic + 80179 z funkcją pojemnika na pościel, stelaż całościowo wykonany z drewna bukowego, klejonego warstwowo. Listwy osadzone są w elastycznych, gumowych uchwytach na ramie stelaża, wzmocnione pasem powodują lepsze rozłożenie ciężaru.

Więcej szczegółów expand_more

Rozmiar materaca
700,00 zł
Udostępnij
Darmowa dostawa! Wysyłka do 21 dni!

M&K Foam Koło

Stelaż Duoflex KF Basic - z regulacją twardości

Stelaż Duoflex KF Basic + 80179 z funkcją pojemnika na pościel, stelaż całościowo wykonany z drewna bukowego, klejonego warstwowo. Listwy osadzone są w elastycznych, gumowych uchwytach na ramie stelaża, wzmocnione pasem powodują lepsze rozłożenie ciężaru. Dzięki elastycznym listwom stelaż wraz z materacem idealnie dopasowują się do kształtu i ciężaru ciała, dając pełen komfort snu, gwarantując zdrowy wypoczynek. Stelaż posiada regulację twardości w środkowej jego części. Funkcję pojemnika na pościel tworzą 2 płyty 80179 po zamontowaniu ich do spodu ramy w przystosowanym do nich łóżku. Głębokość pojemnika można ustalić biorąc pod uwagę odległość między wysokością listwy bocznej, na której jest położony stelaż a dolną krawędzią ramy łóżka.

Zalecany do modeli łóżek tapicerowanych o symbolach: 80263, 80264, 80265, 80282, 80295 oraz KRA.

Szerokość stelaża: szerokość - 140 cm, 160 cm, długość - 200 cm; stelaż jest na długości o 4 cm krótszy, natomiast na szerokości jest węższy o 1 cm, np. 80 cm x 200 cm=>79 cm x 196 cm. Cena stelaża o długości 190 cm taka jak 200 cm.

Stelaż Duofex KF Basic posiada jeden regulowany stelaż. Dostępna jest również wersja z dwoma stelażami regulowanymi DUO KF Basic

Cechy szczególne: dzięki zastosowanemu mechanizmowi podnoszenia istnieje możliwość łatwego umieszczenia pościeli.

Na stelaż udzielana jest 24 miesięczna gwarancja producenta.

Dostawa gratis

chat Komentarze (0)
expand_less Powrót do opisu