Komplet dziecięcy - KOALA EUKALIPTUS Synthetic AMZ
Komplet dziecięcy - KOALA EUKALIPTUS Synthetic AMZ
Komplet dziecięcy - KOALA EUKALIPTUS Synthetic AMZ
Komplet dziecięcy - KOALA EUKALIPTUS Synthetic AMZ
Komplet dziecięcy - KOALA EUKALIPTUS Synthetic AMZ

Komplet dziecięcy - KOALA EUKALIPTUS Synthetic AMZ

Kołderka i poduszka pokryte zostały ekologiczną tkaniną Lyocell pozyskiwaną z drzewa eukaliptusa. Jest to bardzo ekologiczny surowiec, rosnący naturalnie bardzo szybko i bez użycia nawozów oraz pestycydów. Tkanina produkowana jest w nanotechnologii, dzięki czemu uzyskujemy wyjątkowo tkaninę bardzo delikatną, przyjemną w dotyku i ekologiczną.

 

Więcej szczegółów expand_more

Rozmiar poduszek kołder
Kolor
278,00 zł
Udostępnij

BABIES antyalergiczny komplet dziecięcy KOALA EUKALIPTUS (kołderka i poduszka)

Wypełnienie: włókno LuxFil

Tkanina pokryciowa: lyocell 100% - splot satynowy

Możliwość prania: tak

Przyjazny alergikom: tak

 

Kołderka i poduszka pokryte zostały ekologiczną tkaniną Lyocell pozyskiwaną z drzewa eukaliptusa. Jest to bardzo ekologiczny surowiec, rosnący naturalnie bardzo szybko i bez użycia nawozów oraz pestycydów. Tkanina produkowana jest w nanotechnologii, a otrzymane pojedyncze niteczki są cieńsze i gładsze nawet od jedwabiu. Dzięki czemu uzyskujemy wyjątkowo tkaninę bardzo delikatną, przyjemną w dotyku i ekologiczną. Nie jest ona wybielana, zachowując piękny naturalny kolor oraz redukując ilość chemii używanej do produkcji. Wypełnienie w postaci nowoczesnego 4-kanalikowego silikonowego włókna HCS, zapewnia wyrobom lekkość, komfort i trwałość.

Luksusowy produkt polski, w pełni bezpieczny dla dzieci. Posiada certyfikat Oeko-tex.

Tkanina pokryciowa: 100% ekologiczny Lyocell

Wypełnienie: wysokosprężysta włóknina, które jest wypełnieniem wyrobów uzyskana jest z najwyższej jakości markowego włókna HCS. Włókno to pokryte jest silikonem, dzięki czemu nabiera dodatkowej miękkości i sprężystości. Pojedyncze włókna posiadają 4-kanały zwiększające właściwości termoizolacyjne oraz sprężystość. Kołderka i poduszka wypełnione zostały włóknem w postaci wysokosprężystej włókniny.

Rodzaje kołder: całoroczne.

Rodzaje poduszek: jednokomorowe o umiarkowanej wysokości - przeznaczone dla dzieci w wieku 0-3 lat.

Szycie i wykończenie: wyroby wypikowane na nowoczesnych maszynach gwarantujących równomierne rozłożenie wypełnienia, wykończone są lamówką.

Jakość: wyrób należy do linii AMZ SYNTHETIC Exclusive potwierdzając najwyższą jakość materiałów użytych do jego produkcji. Wyrób jest bardzo lekki, otulający oraz starannie wykończony.

Cechy dodatkowe: wyrób antyalergiczny wyprodukowany z najwyższej jakości materiałów, które zapewniają odpowiednią cyrkulację powietrza oraz optymalny poziom wilgotności. Najwyższej jakości bardzo gęste tkaniny, ultra czyste wypełnienie oraz nowoczesne metody produkcji zapewniają niesprzyjające warunki do rozwoju roztoczy oraz innych drobnoustrojów.

Gwarancja: 2-letnia gwarancja producenta na błędy powstałe w produkcji.

Konserwacja: możliwość prania w pralce w warunkach domowych oraz szybkie schnięcie wyrobów pozwala łatwo zachować go w czystości. A maksymalna dozwolona temperatura prania 60 st. C pozwala na wyeliminowanie roztoczy oraz innych drobnoutrojów.

Opakowanie: wyroby z tej kolekcji zapakowane są w funkcjonalne opakowania foliowo-materiałowe.

chat Komentarze (0)
expand_less Powrót do opisu