• -20%

Materac ESTRELLA HIGH

Materac Estrella High należy do grupy materacy o podwyższonej twardości, zastosowana pianka T35 jest twardsza niż typowe pianki, materac w pokrowcu bawełnianym Cannes. Materac jest wyższy niż standardowe modele. 

Więcej szczegółów expand_more

Rozmiar materaca
1 274,00 zł
1 019,20 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 1 019,20 zł
Udostępnij
Darmowa dostawa! Od ręki! Wysyłka w 12h!

Wkład materaca wykonany jest z sprężyn woreczkowych jednopolowych, wykonane są one z wysokogatunkowego drutu, nie odkształcają się z upływem czasu. Znajdują się one w oddzielnych kieszonkach, zwiększając niezależność pracy pojedynczych sprężyn, a tym samym poprawiając elastyczność materaca. Tego typu budowa pozwala przybrać kręgosłupowi naturalny kształt w postaci litery "S" i zapewnia tym samym bardzo wysoki komfort spania. W materacu o wymiarach 140x200 znajduje się 638 sprężyn. Dzięki umieszczeniu każdej sprężyny w osobnej kieszonce, nie powodują skrzypienia ani zgrzytania. Jest to niewątpliwie dużą zaletą materacy kieszonkowych. Sprężyny posiadają certyfikat ISO 9001. Wkład sprężynowy obłożony jest z jednej strony przekładką tapicerską, a z drugiej siatką tapicerską i lateksowanym włosiem końskim oraz obustronnie pianką poliuretanową T35-25 mm o zwiększonej sprężystości.

Wkład materaca tworzy sprężyna kieszeniowa która została obustronnie obłożona pianką poliuretanową T35 o wysokości 25 mm. Z jeden strony materaca znajduje się warstwa siatki tapicerskiej, a z drugiej przekładka tapicerska.

  • Miękki
  • Średni
  • Twardy
  • Bardzo twardy

Parametry:

  • Wysokość materaca23 cm
  • Oferowane szerokości:140 cm
  • Pokrowiec:Cannes: 59 % poliester, 41 % bawełna, kolor ecru, pikowany 200 gr, nie ściągany do prania

Materiały

Sprężyny kieszeniowe

Posiadają elastyczność punktową dzięki zapakowaniu każdej sprężyny do osobnej kieszonki. Wkład materaca posiada jednostrefowy wkład sprężynowy.

Pianka poliuretanowa T35

Pianka poliuretanowa o zwiększonej sprężystości dająca poczucie komfortu.

Siatka tapicerska

Siatka tapicerska wzmacnia konstrukcję materaca przedłużając jego trwałość i wzmacniając jego konstrukcję.

Przekładka tapicerska

Przekładka tapicerska wzmacnia konstrukcję materaca przedłużając jego trwałość i wzmacniając jego konstrukcję.

Dostępne pokrowce:

Alergik

Pokrowiec Alergik wykonany z materiału z frotty białej obustronnie pikowanej antyalergiczną owatą 200g/m². Zastosowanie zamka rozdzielczego umożliwia zdjęcie pokrowca i wypranie go w temp. do 90°C, co stanowi gwarancję higieny spania. Materiał posiadający certyfikat EKO-TEX Standard 100.

Aloe Vera

Pokrowiec Aloe Vera pielęgnuje skórę, działa nawilżająco i antybakteryjnie, działa regeneracyjnie i nadaje skórze elastyczność, wspomaga ukrwienie. Zawarty aloes pochodzi z rośliny o dużym oddziaływaniu leczniczym. Tkanina pikowana obustronnie antyalergiczną owatą. Pokrowiec posiada zamek rozdzielczy umożliwiający zdjęcie i wypranie w temp. do 60°C.

Parametry

Rodzaj: sprężynowy - kieszeniowy
Twardość: średnio-twardy
Wypełnienie: Pianka poliuretanowa T35
Przekładka tapicerska
Siatka tapicerska
Sprężyny kieszeniowe
Wysokość: 23 cm
Rozmiary nietypowe: tak
Możliwość prania: tak
chat Komentarze (0)
expand_less Powrót do opisu