• -15%

Materac ESKA Pocket

Materac ESKA Pocket należy do grupy materacy o podwyższonej twardości, zastosowana pianka T35 jest twardsza niż typowe pianki, materac w pokrowcu lato/zima z jednej strony posiada lateksowane końskie włosie, które podnosi twardość tej strony. 

Więcej szczegółów expand_more

Rozmiar materaca
Pokrowiec
804,00 zł
683,40 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 683,40 zł
Udostępnij
Darmowa dostawa! Wysyłka do 7 dni!

Materac ESKA Pocket należy do grupy materacy o podwyższonej twardości, zastosowana pianka T35 jest bardziej twarda niż typowe pianki, dodatkowo materac w pokrowcu lato/zima z jednej strony posiada lateksowane końskie włosie, które podnosi twardość tej strony. Takie rozwiązanie powoduje, że materac ma dwie twardości: po stronie z końskim włosiem jest bardziej twardy, po drugiej stronie bardziej miękki. Końskie włosie zwiększa przewiewność materaca i sprawia, że wilgoć odprowadzana jest jeszcze lepiej. Materac z pokrowcem alergik i Aloe Vera nie posiada końskiego włosia.

Wkład materaca wykonany jest z sprężyn woreczkowych jednopolowych, wykonane są one z wysokogatunkowego drutu, nie odkształcają się z upływem czasu. Znajdują się one w oddzielnych kieszonkach, zwiększając niezależność pracy pojedynczych sprężyn, a tym samym poprawiając elastyczność materaca. Tego typu budowa pozwala przybrać kręgosłupowi naturalny kształt w postaci litery "S" i zapewnia tym samym bardzo wysoki komfort spania. W materacu o wymiarach 140x200 znajduje się 638 sprężyn. Dzięki umieszczeniu każdej sprężyny w osobnej kieszonce, nie powodują skrzypienia ani zgrzytania. Jest to niewątpliwie dużą zaletą materacy kieszonkowych. Sprężyny posiadają certyfikat ISO 9001. Wkład sprężynowy obłożony jest z jednej strony przekładką tapicerską, a z drugiej siatką tapicerską i lateksowanym włosiem końskim oraz obustronnie pianką poliuretanową T35-30 mm o zwiększonej sprężystości.

Wkład materaca tworzy sprężyna kieszeniowa która została obustronnie obłożona pianką poliuretanową T35 o wysokości 30 mm. Z jeden strony materaca znajduje się warstwa siatki tapicerskiej, a z drugiej przekładka tapicerska.

  • Miękki
  • Średni
  • Twardy
  • Bardzo twardy

Parametry:

  • Wysokość materaca19 cm
  • Oferowane szerokości:80, 90, 100, 120, 140, 160, 180, 200 cm
  • Pokrowiec:alergik, lato/zima lub aloe vera

Materiały

Sprężyny kieszeniowe

Posiadają elastyczność punktową dzięki zapakowaniu każdej sprężyny do osobnej kieszonki. Wkład materaca posiada jednostrefowy wkład sprężynowy.

Pianka poliuretanowa T35

Pianka poliuretanowa o zwiększonej sprężystości dająca poczucie komfortu.

Siatka tapicerska

Siatka tapicerska wzmacnia konstrukcję materaca przedłużając jego trwałość i wzmacniając jego konstrukcję.

Przekładka tapicerska

Przekładka tapicerska wzmacnia konstrukcję materaca przedłużając jego trwałość i wzmacniając jego konstrukcję.

Dostępne pokrowce:

Alergik

Pokrowiec Alergik wykonany z materiału z frotty białej obustronnie pikowanej antyalergiczną owatą 200g/m². Zastosowanie zamka rozdzielczego umożliwia zdjęcie pokrowca i wypranie go w temp. do 90°C, co stanowi gwarancję higieny spania. Materiał posiadający certyfikat EKO-TEX Standard 100.

Aloe Vera

Pokrowiec Aloe Vera pielęgnuje skórę, działa nawilżająco i antybakteryjnie, działa regeneracyjnie i nadaje skórze elastyczność, wspomaga ukrwienie. Zawarty aloes pochodzi z rośliny o dużym oddziaływaniu leczniczym. Tkanina pikowana obustronnie antyalergiczną owatą. Pokrowiec posiada zamek rozdzielczy umożliwiający zdjęcie i wypranie w temp. do 60°C.

Lato - Zima

Pokrowiec Lato - Zima pikowany po stronie zimowej owczą wełną dla utrzymania optymalnej temperatury ciała, po stronie letniej bawełną zapewniającą zdrowy klimat snu oraz dobrze odprowadzającej wilgoć. Tkanina pikowana z jednej strony antyalergiczną owatą 80 g/m², a z drugiej strony naturalną owczą wełną 520 g/m².

Parametry

Rodzaj: sprężynowy - kieszeniowy
Twardość: średnio-twardy
Wypełnienie: Pianka poliuretanowa T35
Przekładka tapicerska
Siatka tapicerska
Sprężyny kieszeniowe
Wysokość: 19 cm
Rozmiary nietypowe: tak
Możliwość prania: tak
chat Komentarze (0)
expand_less Powrót do opisu